Babynieuws! Irene Schouten is zwanger van haar tweede kindje

Babynieuws! Irene Schouten is zwanger van haar tweede kindje
  • in Lifestyle
  • 0
  • 94
  • 5 uur

Beschuit met muisjes voor Irene Schouten en haar man Dirkjan Mak! De voormalig topschaatsster heeft bekendgemaakt dat ze opnieuw zwanger is. Samen verwachten ze hun tweede kindje en zoon Dirk mag zich straks grote broer noemen.

Dirk wordt grote broer

Irene maakte het babynieuws bekend via Instagram. Op de schattige beelden is een leuke foto gedeeld met hun zoontje Dirk. Hij draagt een shirt met daarop de tekst ‘Grote broer’ en geeft zijn moeder een kus op haar zwangere buik.

Irene en Dirkjan zijn ontzettend blij met de gezinsuitbreiding. Bij de beelden schrijft Irene: “We zijn zo blij en dankbaar. We kunnen niet wachten om je te ontmoeten, kleine”.

 

Tweede kindje voor Irene en Dirkjan

Irene en Dirkjan zijn al heel wat jaren samen. In 2020 verloofde het stel zich en twee jaar later stapten ze in het huwelijksbootje. In december 2024 werd hun eerste kindje geboren: zoon Dirk. Nu, bijna twee jaar later, is er dus opnieuw een kleintje op komst.

Voor Irene is het opnieuw een bijzonder hoofdstuk in haar leven. In februari 2024 maakte ze bekend te stoppen met topschaatsen. Tijdens haar succesvolle carrière wist ze onder andere drie gouden medailles te winnen op de Olympische Winterspelen van 2022. Na jarenlang alles in het teken van topsport te hebben gezet, brak daarna een periode aan waarin haar gezin steeds meer centraal kwam te staan.

Lees ook:

Dochter Rihanna viert eerste verjaardag in Parijs
Kiki Bosman en Tim Senders verwelkomen eerste zoon

Podcast: vruchtwater

Wil je niets missen van BabyBytes? Via Google kun je nu zelf bepalen welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Dat is handig!

>> Met een vinkje BabyBytes aan Google toevoegen

Bron/beeld: Instagram Irene Schouten 

Wil jij graag jouw verhaal over je bevalling, baby, vruchtbaarheidstraject of iets anders delen op BabyBytes? Dat kan via dit formulier. Wie weet staat jouw verhaal binnenkort (anoniem) op de site!

In 2024 liep ze stage bij BabyBytes. Nu, 21 jaar, schrijft ze met veel plezier artikelen. Ze vindt dit een ontzettend interessant onderwerp om over te schrijven en kan hier haar passie voor taal en creativiteit in kwijt.

Reageer op dit artikel

reacties (0)