Echo nummer 2

Echo nummer 2 heeft vorige week al plaatsgevonden onder het mom van: 'schoonmoeder, ik moet weer naar de tandarts zou jij E uit de peuter kunnen halen?' Echo was helemaal goed, kleine was erg bewegelijk. Hartje zien knipperen, voetjes en handjes gezien. Het lijkt erop dat deze ook erg verlegen is want ook dit kindje heeft de hand voor het hoofd. Meting kwam precies overeen met hoever ik dacht te zijn. Eierstok is nog even nagekeken maar die was niet veel gegroeid en nog ver binnen de waarden zoals het zou moeten zijn.

Besproken dat we de week erop voor de nekplooimeting gingen, echoscopiste adviseerde ook dan nog even naar de eierstok te laten kijken en te vragen of ze de niertjes al kunnen zien. Genoemd dat we de 20 weken echo ook in het ziekenhuis hebben omdat er in het ziekenhuis beter kan worden gekeken naar de niertjes. Wel besloten om nog een pretecho te laten doen omdat er bij E met de 20 wkn echo nog niets te zien was met de niertjes maar met de pretecho wel. Echoscopiste noemde dat als ik dat in het ziekenhuis of bij de verloskundige aan zou geven ik waarschijnlijk wel een 'groei echo' zou krijgen. Dan was het wel geen pretecho maar werd er medisch wel even goed gekeken naar de kleine. Goede tip!!

Toen ik in de wachtkamer zat heb ik het hartje horen kloppen van een andere zwagere dame.... wel grappig en ontroerend om weer te horen kan niet wachten totdat ik die kleine van ons kan horen.

468 x gelezen, 0

reacties (0)



  • samba mama

    Wauw wat fijn alles goed!! Nu het mooie nieuws al gedeeld met de familie???? Geniet van deze mooie kerst en 2012 word dus een prachtjaar!! Wel weer spannend de echo's lijkt me!!