nou hele zwangerschap nergens last van gehad.. geen misselijkheid overgeven vermoeidheid niks niks maar nu word ik langsaam gek van de meest bizarre kwaaltjes en nog is heel erg pijnlijke kwalen... kwalen die eigenlijk gewoon genant zijn maar ik vraag me toch af of iemand dit herkent. deze buik zit heel laag en het druk enorm op me onderkant... mn vrouwelijke onderkant ..naja om er geen doekjes om te winden op me doos!
ik voelde al tijdje de druk er op maar het is nu gewoon laatste weken niet meer normaal het lijkt wel een bom het is compleet opgezwollen en super pijnlijk er staat zo erge druk op dat het constant het zelfde voelt als toen ik pas was bevallen en het steeds leek of het hoofdje er nog een keer uit kwam. ik kan niet staan of lopen want om de paar meter moet ik zitten om 'tegen druk' te geven. als ik wel sta prop ik een handdoek tussen me benen om tegen druk te geven omdat de pijn gewoon niet te verdragen is.
en alsof dat nog niet genoeg is is het daar beneden door mn hormonen ook nog is compleet opgedroogd en schraal geworden zodat de jeuk me nachten wakker houd en me hele vel in me opgeblazen gevalletje gewoon weg open barst.
en als klap op de vuurpijl kan ik mij zelf incontinent noemen! want me plas loopt zonder dat ik het merk in scheutjes uit me lichaam olé olé heel fijn nu met de zomerse bikini dagen!
sorry als het voor sommige onsmakelijke blog was maar ik word er schijt ziek van als iemand dit heeft gehad pleasee vertel me een tip oplossing of IETS wat pijn kan verlichten.
naja om het nog iets op de leuken deze blog heb ik wat foto's van ons met dit mooie weer:P haha



reacties (0)