Wat een rot leeftijd vind ik dit zeg. Overal word een drama van gemaakt, krijg een grote mond, ze is aan het uitdagen en uitproberen, ze schreeuwt.
Elke ochtend tussen 5 en 6 word ze wakker, wat resulteert in een stront vervelend en moe kind uit school.
Aankleden is een drama, haren doen is een drama. De hele dag zeuren om wat lekkers.
En ze eet nog steeds niet. Ik heb een bericht gedaan naar een kinderdiëtist. Dit komt zo niet goed. Het enige dat ze eet is ontbijt en lunch, is mega kieskeurig met beleg en lust maar 2 soorten fruit. Avondeten doet ze al 2 jaar niet.
Ik dacht eerst is een fase, maar haar vader (mijn vriend) is een heel moeilijke eter en ze gaat hem achterna en ik geloof niet dat dit zonder hulp goed gaat komen.
Ik hoop echt dat het snel weer gezellig word thuis, want ze verpest de hele sfeer. Ik vind deze leeftijd echt niet leuk momenteel😅.
reacties (32)