Inbeeldig of echt?

Voel me deze ronde anders, ben vandaag met vlagen behoorlijk misselijk, minder eetlust  meer hoofdpijn, veel krampen, duizeligheid, en een ander detail ......het klussen voelt anders dan normaal....geen pijn naderhand, maar gewoon niet wat ik gewent ben.

En slaap.... ik kan er geen genoeg van krijgen, het is nu 18.30 en nu al behoefte aan mijn bed.

Een donkere areola en rare bultjes erop....je zou denken dat ik zwanger ben. Maar ik kan het ook allemaal inbeelden...wat hoogwaarschijnlijk lijkt want ze zijn toch echt.

Kwam vanmorgen onder de douche vandaan, en was zo misselijk dat ik er duizelig van werd!

M'n darmen doen anders dan anders, ik heb PDS dus ik was vaak verstopt en nu moet ik vaker naar de WC helemaal fantastisch!

Ahh moet echt afleiding gaan zoeken, je zou denken van een moeder van een 1jarige dat ik dit wel genoeg heb.....NOT!

Van het weekend maar even shoppen, of even naar het theater met manlief.

Nou groetjes van deze zenuwpees

onzewondertjes

476 x gelezen, 0

reacties (0)


  • (Rammetje)

    Ik ben ook heel benieuwd ja! Klinkt allemaal echt heeeeeeel goed!

  • ~SuPeR~MoMmY~

    nou ik ben benieuwd!!!!!
    klinkt hoopvol

  • mama rox

    heey meid ik zie dat we samen onze nod dag hebben op 28 januari!
    waneer was jou eisprong? en wanneer was je innesteldag? meestal pas na je innestel dag krijg je je symptomen spannend hoor