| onzewondertjes Standaardview | |
![]() | Leeftijd: 26 Woont in: Nederland Partner: Ja, mijn liefste Status: Nog niet zwanger. NOD: 31 May 2012 Beroep: Verzorging / Mama van P.& T |
| Online: 1 uur geleden. Lid sinds: 530 dagen (7-12-2011) | |
| · Profiel · Berichten · Foto`s (9) · Kinderen (2) · Blog (54) · Polls (3) · Vragen · Agenda (7) · Notepad | |
| Leden · Nu online · Leden zoeken · Nieuwe leden · Nieuwe blogs & Vragen Foto`s: · Alle · Zwangerschap · Buiken · Baby`s · Leden Reacties: · Forums · Week tot week · Babyontwikkeling |
| 29-12-2011 - Toch wel of toch niet?? | Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog:twijfelachtig |
Ik ben er zo mee bezig, ik let op eventueel zwangerschapssymtomen. Betrapte mezelf gisteren op een ongelooflijk wisselend humeur.....zomaar uit het niets! Natuurlijk van de week toch een testje gedaan...veel te vroeg natuurlijk, ovulatie was 22 dec inesteling is dan een paar dagen later....hopelijk! We hebben iedergeval genoeg geklust!
Gisteren zat ik met m'n benen overelkaar, wat ik altijd doe en ik ging naar voren om mijn drinken te pakken en het voelde gevoelig aan onderin mijn buik...beetje kramperig! Heb ook vlagen van misselijkheid en een donkere rand om mijn areola en ze voelen steviger, maar niet extreem overgevoelig.
Hoop dat de symtomen toch kloppen, en niet dat ik ze inbeeld! Maar zoals m'n man zegt ''Het komt wanneer het komt'' heeft hij helemaal gelijk in natuurlijk....maar toch hou ik graag de vinger aan pols, ook omdat ik voor de 8ste week een vlokkentest moet ondergaan ivm met de erfelijke stofwisseling ziekte van onze dochter. Wij hebben 25% kans op nog een ziek kindje....maar daar tegenover 75% kans op een gezond kindje! Maar een kans blijft een kans hoe klein die ook is!
We zijn al helemaal voorbereid op New Years Eve! Samen met veel vrienden het nieuwe hopelijke vruchtbare nieuwe jaar inluiden!
Iedereen een fijn oud & nieuw ! Dat de oliebollen maar goed mogen smaken!! En voor de champange drinkers...PROOST! ik hef mijn glas mee met appelsap!!
Groetjess
onzewondertjes
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||