He hallo,
het is weer even geleden maar zoals jullie begrijpen is het ietwat druk met mijn mannen! Alles gaat goed, we zijn thuis rustig bezig om een ritme te vinden!
Helaas zijn de mannen overdag redelijk comateus en 's nachts willen ze keurig om de 3 uur voeding. Ik ben daar gemiddeld een uur tot 1,5 uur mee bezig, fles, verschonen, boeren keer twee en kolven voor de BV......kortom we krijgen een ernstig tekort aan slaap.
Dus heeft iemand nog tips om te zorgen dat ze de nacht wat makkelijker pakken. Ik ken dit niet van Milou, zij sliep overdag nauwelijks en 's nachts gelijk door 10 a 11 uur laatste voeding 6 a 7 uur de vroege voeding......ideaal!!
Verder is Misha vandaag voor zijn gehoortest geslaagd. Liam alleen niet. Het voelt een beetje als falen, het was namelijk al de tweede test nu moet hij een uitgebreide test.....iemand ervaring....hoe werkt dit.....wat kan de uitkomst zijn....heeft iemand wel eens een andere uitslag gekregen dan DOOF!?!? Ik ben ineens bang dat er toch wat mis is met mijn kleine mannetje!
Ik heb me nog nooit zorgen gemaakt over deze twee kanjers, zelfs niet in het ziekenhuis dus misschien moet ik naar mijn gevoel luisteren. Maar toch het voelt raar dat je nu op een test moet wachten.
Ik moet weer naar de voeding dus ik hou het wederom kort. Donderdag naar het ziekenhuis voor de check van de kinderarts en vrijdag consultatie bureau, druk, druk, druk......
Einde van de week is mijn gezin weer compleet. Mijn dochter komt dan weer thuis van vakantie met opa en oma......mannetje heeft bouwvak en hond is al weer een week thuis. MIJN GEZIN COMPLEET..........heerlijk na twee maanden, het voelt zo goed!!
groetjes
reacties (0)