Zorgen

WIE GEEN ZIN HEEFT IN GEKLAAG: NIET VERDER LEZEN!!

Ik wist het al toen ik een uurtje geleden wakker werd: dit is een ***-dag!
Voel me helemaal niet super, buik trekt en doet pijn en dat al van gisterenavond.
Vraag me af of het harde buiken zijn....ik weet niet hoe dat eigenlijk moet voelen.
Na hier deze week iets te lezen over een kleintje dat dood geboren is ben ik helemaal van de kaart.
Ik voel de hele tijd of mijn meisje nog beweegt...en laat nu net gisteren een rustige dag voor haar geweest zijn, wat ben ik bang geweest.
Woensdag naar de gyn, het lijkt nog een eeuwigheid!
Maandag terug werken, nog 6 weken...geen idee hoe ik dat ga afmaken, na enkele uurtjes de stad in ben ik kapot.
Laat staan om 6u30 met de trein een half uur naar het werk, de hele dag 20 6-7 jarigen in de hand houden en dan terug huiswaarts... :-( zie het even niet meer zitten!

Vanmiddag vriendinnen op bezoek, terwijl ik het liefst in bed kruip en wacht tot de dag voorbij is.

405 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Briggie

    En als je nu toch je weken ervoor neemt, en voor juni ouderschapsverlof?

  • Purdy1987

    Ik begrijp je bezorgheid! Weet je wat ik deed als de kleine niet wilde bewegen? Net zolang in mijn buik zitten porren tot dat kind iets had van: Mama, laat me nu toch gerust! Ik was dan wel gerustgesteld.

  • black-sheepje

    heb ook die blog gelezen van dat dood geboren kindje had daar ook altijd schrik van maar je mag er gewoon niet aan denken daar ga je gewoon aan kapot proberen positief te denken en klagen mag altijd de meeste van ons hebben ook al zo een dag of meerdere dagen mee gemaakt hoort er allemaal bij en naarmate je bevalling nadert gaat je kleintje minder plaats krijgen om te bewegen en anders zo een angel sounds aanschaffen dan ben je gerust en hoef je niet te piekeren en probeer vanmiddaag even je zinnen te verzetten dat doet echt wel deugd en dan zal je je een ander mens voelen, spreek uit ervaring hoor

  • IIngie

    Heerlijk toch af en toe ff lekker klagen! Dat mag hoor! Hebben we allemaal last van.
    K hoop dat je t vanmiddag toch nog gezellig hebt. Liefs

  • bolleke-82

    Hey,

    tuurlijk mag ff klagen, doe ik ook hoor, en ik begrijp je volkomen, ik zou na deze vakantie ook nog 2 weken hebben moeten gaan werken, maar heb er dan voor gekozen om m'n ouderschapsverlof bij op te nemen, zo ben ik 7-8 mnd bij m'n kleine meid en heb ik tijd om te rusten. Dus ik begrijp je frustraties zeker.
    En ook ik ben snel enorm bang dat er iets mis gaat gaan, daarom heb ik me heel int begin een angelsounds aangekocht superding Nu heb ik m'n niet echt meer nodig, maar als ik twijfel luister ik toch nog es.

    Hehe, ook ik weet niet echt hoe een harde buik moet voelen, dus daar kan ik je niet echt bij helpen, bij mij doet ie nu constant pijn gewoon

    Ik hoop dat je je snel wat beter voelt 'DIKKE KNUFFEL'

  • mamaongeduld

    he meid, klagen mag hoor, daar zijn je bb vriendinnen voor!
    Ik kan me voorstellen dat je enorm schrikt na zo'n bericht, dat doe ik ook. Maar gelukkig gebeurt het echt maar heel weinig. En ja, onze kindjes krijgen nou eenmaal minder ruimte, mijn dochter is ook heel wisselend in haar activiteit. Ik voel haar wel regelmatig maar vaak is het maar klein tikje, terwijl ik natuurlijk het liefst wil dat ze de hele dag ligt te woelen en draaien en schoppen. Maar er is gewoon geen ruimte meer, en dat is natuurlijk een goed teken, dan groeit ze tenminste goed!

    Ik denk dat het belangrijk is om goed naar jezelf te luisteren. Als jij je beroerd voelt en liever geen bezoek hebt, zeg het dan af, dat snappen je vriendinnen heus wel. Aan de andere kant, als je je vooral beroerd voelt omdat je je zorgen maakt: misschien is het dan juist goed om wat afleiding te hebben.

    Over je werk: pffff, nog 6 weken! Ik vind mijn 4 weken al best wel lang. Is het iets om het om je werk te bespreken? Dat de zwaardere taken je een beetje ontnomen worden??

    In ieder geval: veel sterkte, de laatste loodjes zijn gewoon zwaar!