Op controle bij de VK..

Vandaag om 1uur mochten we weer naar de verloskundige.. Ze vroeg hoe het ging, kon eindelijk een keer melden dat het goed gaat!.

Ze had m'n bloeddruk gemeten en die was goed, toen op de weegschaal en niks aangekomen.. Ik maakte me daar een beetje druk om.. Ben door het ziek zijn in het begin van mn zwangerschap 11kilo afgevallen.. En weeg nu nog steeds hetzelfde..

Maar dat was niet erg zei ze.. Ik heb gewoon een parasietje in mn buik die alles van zn mama opeet hihi..

Toen mocht ik op de bank gaan liggen..Even aan mn buik voelen,voelde goed..

Ik had er al zin in, maar mn man nog meer! (die had nog niet eerder het hartje gehoord van onze kleine M.J.) Ik met mn telefoon in de hand (om te filmen) op de bank gaan liggen en daar ging ze dan.. ze zei ik moet even zoeken, maar dat hoefde helemaal niet.. Wat was t super zeg om het hartje te horen!

Donderdag de 20wk echo.. Hoop dat ik er dan net zo enthousiast over kan zijn als vandaag..

Liefs..S..

390 x gelezen, 0

reacties (0)


  • liefstew

    Super om te horen dat alles goed gaat. Gast snel he . Veel liefs

  • JJ1984

    Super gaaf meid!! Ook goed om te lezen dat 't zo goed gaat met je! Nu vooral lekker genieten van je zwangerschap! Liefs, JJ

  • momtobeA

    zo leuk voor jullie al die mooie momenten, geniet intens, ik zie dat je alweer bijna 20 weken bent, wat vliegt de tijd...heel veel plezier donderdag...xx

  • LraS

    Whoop whoop! SPannend donderdag, wij mogen vrijdag!!!! TOITOITOI en duimen op een mooie dag donderdag!

  • badmutsje

    super meid geniet ervan

  • lurkje

    Helemaal toppie!!

  • rozetheewolkje

    Wat leuk dat alles er zo goed uit ziet! Veel plezier bij de 20 weken echo! Willen jullie weten wat het wordt of niet?

  • Tantebibi

    Leuk joh! :)

  • vandermeer

    Kllinkt goed, op naar de 20 weken echo, spannend!!!

  • erina

    Mooi vooruitzicht 20 weken echo......dan weet je het meisje of jongen!!!!

  • Lumi

    Mijn duimen draaien, ben zo nieuwsgierig of M.J. een meisje of een jongetje is . We wachten braaf af

  • jaja~kids

    Ik ben blij dat alles goed gaat sje! Supergoed!

  • Izzy1980

    Leuk! Ik mag woensdag weer! Goed idee om het hartje op te nemen met je telefoon. Ga ik ook doen!

  • GRQ

    Wat lijkt me het heerlijk om je kleintje te mogen horen! Donderdag ook weer spannend dus!!